Šenčur, 14.4.2017 ob 19:00, 2. SML zahod , 20. krog. 50 gledalcev.

ŠENČUR - ND ILIRIJA 1911 0:3 (0:1)
Strelec: Kumer, Muzaferović in Blagojević

Postava: Kosanec, Arko Jerman, Verovšek, Mandič, Nared, Humar (84 Rogič), Muzaferović, Kumer (71 Lapuh), Blagojević (88' Jaskič), Zajc, Kralj (77 Kožman). Klop: Jaskić, Lapuh, Rogič, Kožman

Trener Borut Smolnikar: "Ko začneš tekmo brez petih standardnih igralcev prve ekipe potem trenerja dobra igra ostalih fantov, ki so nastopili na srečanju proti Šenčurju, veseli še toliko bolj. Za razliko od prejšnjih tekem so fantje skozi celotno srečanje prikazali pravi pristop, željo in motivacijo za kar si zaslužijo pohvalo."

U17
Šenčur, 14.4.2017 ob 17:00, 2. SKL zahod , 20. krog. 50 gledalcev

ŠENČUR - ND ILIRIJA 1911 4:2 (3:2)
Strelca: Kalaković in Dolić

Postava: Stevanović, Čakš (59' Zgonik), Slabe (47' Suhalj), Mušič, Struna, Gršič, Komat, Sever (51' Kaplan), Kalakovič, Dolić Aldin, Djelovci (54' Krevzel Panić) Klop: Stojiljković, Zgonik, Kaplan, Suhalj, Krevzel Panić.

U15A
1. MNZ liga starejši dečki, 15. krog, Športni park Ilirija, 17.4.2017

ND ILIRIJA 1911 - NK KOČEVJE 7:0 (4:0)
Strelci: 3x Djelovci, 2x Apostolovski, 2x Masle

Trener Uroš Terzić: "Tekmo 15. kroga proti ekipi Kočevja smo odigrali na velikonočni ponedeljek. Že po nekaj minutah se je videlo, da so fantje veliko bolj sproščeni kot na preteklih spomladanskih srečanjih. Posledično smo na igrišču delovali igrivo ter kombinatorno, bili samozavestni in dobri pri posesti žoge. Morda smo na račun samozavesti in napadalne igre nekoliko naivno stali v fazi obrambe ter gostom dovolili nekaj nevarnih protinapadov. Pri rezultatu 1:0 velja omeniti enega izmed njih, ko se je z odlično obrambo izkazal vratar Šabić. Na odmor smo odšli s štirimi goli prednosti (prvi po individualnem prodoru, naslednji trije po lepo izpeljanih akcijah), ob tem pa še vsaj desetkrat nevarno zapretili. Prvi polčas lahko ocenim kot najboljši polčas v spomladanskem delu sezone. V drugi del smo krenili z dvema menjavama, kmalu je sledila še tretja in prvih 15 minut odigrali na enakem nivoju. Nato pa je sledil padec, fantje so nehali teči in med sabo tekmovali kdo bo zadel. S tem se je preveč porušila razporeditev na igrišču, nismo mogli razviti željene igre in le gostom se lahko zahvalimo, da smo tudi tokrat našo mrežo ohranili nedotaknjeno. Vseeno velika pohvala vsem za zelo dober prvi polčas."