Arhiv novic

NK Triglav - ND Ilirija 1911 2:2 (1:1)

07.07.2017
Prva prijateljska tekma se je končala z remijem
ND Ilirija 1911 je svojo prvo prijateljsko tekmo odigrala proti prvoligašu NK Triglav. V tekmi, v kateri je Ilirija bila enakovreden nasprotnik, je povedla ND Ilirija. Zadetek je dosegel Ervin Tiganj. Igralci Triglava so izenačili v zadnjih sekundah tekme, ko so iz prostega strela dosegli res lep zadetek. V drugem polčasu je Ilirija nastopila z enajst novimi igralci. Igralci Triglava so v drugem polčasu povedli 2 : 1, toda našim igralcem je uspelo izenačiti z lepim zadetkom Amirja Pašiča. ND Ilirija je nastopila v naslednjih postavah:

1. POLČAS: Mateo Guagneti, Lamin Diallo, Tadej Rems, Marko Đoković, Tine Hlede, Blaž Božič, Enes Rujović, Jaka Corn, Mustafa Nukić,
                     Dejan Zadnikar in Ervin Tiganj.
  2. POLČAS: Jakob Ambrožič, Jon Simič, France Frelih, Nejc Strajnar, Žan Palčič, Luka Jurešič, Erazem Zajc, Jošt Kimovec, Amir Pašič,