Beltinci - Ilirija 1911 5 : 1  ( 1 :  1 )

Beltinci: Zver, Apatič, Maučec, Balažic, Trstenjak, J. Hartman (Kuzma, 83), Kristl, Raduha (Tkalec, 74), Mauko, Ropoša (Ciglarič, 78), Lukač. Trener: Zlatko Gabor.
Ilirija 1911: Šušković, Strajnar, Rems (Kuhar, 71), Cvjetičanin, Kuraj, Poljanec, Corn, Guberac (Lesjak, 64), Potočnik, Haljeta, Tiganj (Sredojević, 32). Trener: Željko Mitraković.

Strelci: Trstenjak 10., Ropoša 51., 54., Tkalec 77., Ciglarič 82.; Corn 39.

Rumeni kartoni: Maučec, Balažic, Cvjetičanin, Guberac.

Sodniki;  Glažar Roman (glavni sodnik), Skok Aleš (1. pomoč), Burjan Aleksander (2. pomoč)

Tokratni dvoboj je v beltinski športni park privabil kakšnih 300 ljubiteljev nogometa, ki so v sončnem vremenu videli visoko zmago domačega moštva z rezultatom 5 : 1. Domačini so povedli v 10. minuti, ko je Mitja Mauko z leve strani prodrl v kazenski prostor, močno podal v sredino, kjer je pravočasno pritekel Jernej Trstenjak ter dosegel zadetek za vodstvo. Rezultat smo izenačili v 39. minuti, ko je s prostega strela z 20 metrov neubranljivo zadel Jaka Corn.
V prvempolčasu smo bili veliko boljša ekipa saj smo si priigrali kar nekaj lepih zrelih priložnosti. Najlepša se je ponudila Haljeti ko se je sam znašel pred vratarjem Zverom a mu je ta preprečil zadetek.
Tudi v drugem polčasu smo imeli veliko priložnosti da bi rezultat spremenili a vselej je bil na mestu domači vratar Zver.
Domačini so bili bolj strelsko učinkoviti. V 51. minuti je Rok Ropoša  zadel po izvrstni podaji Jana Kristla za 2 : 1 , tri minute pozneje pa je isti igralec po grobi napaki obrambe z lobom premagal vratarja Tonija Šiškovića za 3 : 1. Pred koncem tekme pa sta zadela še Jernej Tkalc v 77. in Luka Ciglarič v 81. minuti.