Arhiv novic

ZARICA KRANJ - ND ILIRIJA 1911 1:3 (0:1)

27.08.2017
Končno zmaga
27.08.2017 ob 17.00, Kranj - Zarica, Športni park Zarica, Kranj. 2. SNL, 4. krog. Glavni sodnik: Borošak Alen. Pomočnika: Burjan Aleksander in Šprah Robert. Delegat: Čeferin Darko.

V 4. krogu je članska ekipa gostovala v Kranju pri NK Zarica. Prvi zadetek je v 16. minuti iz enajstmetrovke dosegel Mustafa Nukić, nato pa je Enes Rujević dosegel še dva zadetka. Domačini so v 87. minuti zmanjšali na 1 : 3.

ND ILIRIJA 1911: Barukčič, Strajnar (73' Marinović), Rems, Diallo, Vidic, Đoković, Nukić, Fortin (71' Potočnik), Hrovat, Corn (62' Zadnikar), Rujovič. Klop: Ambrožič, Povh, Potočnik, Zajc, Zadnikar, Marinović, Frelih.

ZARICA KRANJ: Hafner, Kopač, Šalja (58' Matič), Hajdarević (61' Beganović), Oman (69' Rrahmani), Huč, Ahačič, Žurga, Poljanec, Janjič, Zupan. Klop: Jovič, Plavšič Vajde, Beganović, Krstov, Burkeljca, Rrahmani, Matič.

Strelci: Nukić 0:1 11m (16'),  Rujović 0:2 (55'), Rujović 0:3 (66'), Žurga 1:3 11m (87').

Rumeni kartoni: Strajnar (41'), Janjič (51'), Barukčič (86'), Rrahmani (87').