Arhiv novic

Mestni derbi kadetov in mladincev pripadel Olimpiji

16.05.2019
24.krog 1.SKL/SML
Kadeti in mladinci so se v Športnem parku Kodeljevo pomerili z NK Olimpijo. V prejšnem krogu sta si ekipi zagotovili obstanek v ligi, kar je pomenilo, da so lahko v tekmi vstopili povsem sproščeno. Ekipi celotno sezono kažeta dobre predstave, žal pa se jima na tokratni tekmi rezultatsko ni izšlo po načrtih. Na mladinski tekmi je nase opozoril kapetan ekipe Mark Golob, ki je po tekmi povedal:

V tekmo smo šli sproščeni in to se je poznalo na igrišču. Manjkali so trije ključni igralci, tako da smo morali še bolj stopiti skupaj kot ekipa, da smo lahko konkurirali nasprotni ekipi, ki nas je vsaj na začetku malo podcenjevala. V prvem polčasu smo držali rezultat 0:0, ki pa smo ga zapravili v drugem polčasu po nezbranosti in napaki v obrambi.

24.krog 1. SKL/SML
U19 Olimpija Ljubljana : Ilirija Extra-Lux 2:0
U17 Olimpija Ljubljana : Ilirija Extra-Lux 5:1

Naslednji tekmi bosta v nedeljo, 19.5.2019 v Športnem parku Ilirija proti Kalcer Radomlje.

U17 Ilirija Extra-Lux : Kalcer Radomlje ob 15.30
U19 Ilirija Extra-Lux : Kalcer Radomlje ob 17.30